Пирятинська районна рада

Відбулося пленарне засідання п’ятдесятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

Переглядів: 155

21 вересня відбулося пленарне засідання п’ятдесятої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев, керівники підприємств, установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Безпосередньо перед пленарним засіданням було проведено роботу постійних комісій, де обговорено і узгоджено всі питання порядку денного позачергової сесії.

З метою збереження матеріально-технічної бази підприємств та забезпечення населення Пирятинщини якісними послугами, аби в ході проведення адміністративно-територіальної реформи не втратити майно, надбане районною громадою десятиліттями та потрапити в ситуацію, коли Пирятинщина забезпечуватиметься соціальними, культурними, освітніми та медичними послугами по залишковому принципу, депутати районної ради ухвалили Звернення до міської ради щодо намірів передачі установ, майнових комплексів та майна спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Пирятинської об’єднаної територіальної громади.

Далі депутати внесли зміни до районних програм, Календарного плану та показників районного бюджету на 2020 рік. Також наданодозвілна списання основних засобів КП "Пирятинська центральна районна лікарня", проведення невід’ємних поліпшень в орендованому нежитловому приміщенні та ухвалено передачу майна спільної власності територіальних громад району з балансу Пирятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Наостанок депутати затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

У роботі сесії взяли участь 26 депутатів. Вів засідання голова районної ради Сергій Пазюк.« повернутися до списку новин