Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Про скликання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання

Переглядів: 87

 

ПИРЯТИНСЬКА   РАЙОННА   РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

11 лютого 2020  року                                                                                          № 09

 

Про скликання сорок  шостої

сесії районної ради сьомого скликання

 

         І. Відповідно до ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати  сорок шосту сесію районної ради сьомого скликання 27 лютого 2020 року о 09:00 в приміщенні районної ради (м. Пирятин,

вул. Соборна, 42).

         ІІ. На розгляд сесії внести питання:

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік.
 2. Про зняття з контролю районних програм.
 3. Про затвердження  Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання.
 4.  Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Пирятинському районі на 2020 рік.
 5. Про затвердження районних цільових  програм соціального напрямку.
 6. Про затвердження районних програм та внесення змін до діючих.
 7. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району у 2019 році.
 8. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Пирятинського району у 2019 році.
 9. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік.
 10. Про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Пирятинського району на 2016-2020 роки.
 11. Про затвердження Положення по попередньому розгляду матеріалів для надання разової благодійної грошової допомоги хворим громадянам району та одноразової допомоги для вирішення соціально – побутових проблем членам сімей учасників бойових дій, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил.
 12. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП "Пирятинська центральна районна лікарня" Пирятинської районної ради за 2019 рік.
 13. Про передачу автомобіля ГАЗ 2705-414.
 14. Про затвердження Положення про надання автотранспортних соціальних послуг "Соціальне таксі" територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району.
 15. Про затвердження Статуту комунального підприємства "Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Пирятинської районної ради в новій редакції.
 16. Про затвердження Статуту комунального підприємства "Пирятинська центральна районна лікарня" Пирятинської районної ради в новій редакції.
 17. Про затвердження Положення про спостережну раду та Порядку утворення спостережної ради закладів охорони здоров’я Пирятинської районної ради.
 18. Про Звернення депутатів Пирятинської районної ради сьомого скликання щодо скасування оплати за послуги розподілу природного газу.
 19. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

          III. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів та осіб, причетних до розгляду питань порядку денного сесії.

 

 

           Голова районної ради                                                             С. ПАЗЮК


« повернутися до списку новин