Пирятинська районна рада

Територіальний центр працює у штатному режимі

Переглядів: 207

23 березня голова районної ради Сергій Пазюк побував у територіальному центрі соціального обслуговування Пирятинського району, де разом з директором Сергієм Зайченком обговорили питання функціонування закладу в умовах суворого карантину.
Сергій Зайченко повідомив, що територіальний центр нині працює у штатному режимі. Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання громадян Пирятинського району с. Вишневе забезпечене як продуктами харчування, так і засобами дезінфекції та індивідуального захисту, старенькі перебувають під постійним наглядом персоналу.
Також Сергій Пазюк наголосив на важливості забезпечення стабільної роботи територіального центру, зокрема організувати систематичне відвідування одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю аби мінімізувати їх переміщення в публічних місцях. Очільник району зауважив, що у разі виявлення підозри захворювання на коронавірусну інфекцію негайно інформувати заклади охорони здоров’я.« повернутися до списку новин