Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Відбулася сорок дев’ята сесія районної ради

Переглядів: 94

19 серпня відбулося пленарне засідання сорок дев’ятої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Іван Близнюк, голова районної державної адміністрації Анатолій Зайцев, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Розпочали депутати із заслуховування інформації прокурора Пирятинського відділу Лубенської місцевої прокуратури Ігоря Рожка про стан законності, заходи  щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Пирятинського району за I півріччя 2020 року. Відзначено, що процесуальними керівниками  Пирятинського відділу за звітний період направлено до суду 71 обвинувальний акт, в тому числі 1 щодо неповнолітньої, з них 20 з угодами про примирення та 3 з угодами про визнання винуватості.

Далі у сесійній залі представлено інформацію про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Пирятинського району у I півріччі 2020 року. Зокрема зазначено, що за звітний період до місцевого відділку надійшло 2361 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Зареєстровано  182 кримінальних проваджень, без урахування знятих та минулих років. Загальна кількість кримінальних правопорушень, за якими особу встановлено (без урахування закритих) становить 97. Зареєстровано 39  тяжких та особливо тяжких злочинів, за якими 16 особам оголошено про підозру. Найпоширенішими злочинами майнової спрямованості залишаються крадіжки, яких на території району скоєно 87,  по 45 кримінальних провадженнях особи встановленні. Одним із проблемних залишається питання розкриття шахрайств, зареєстровано 20 кримінальних проваджень, закрито на даний час 4.

У ході засідання депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за  перше півріччя, Положення про платні медичні послуги КП "Пирятинська центральна районна лікарня", звіти про виконання фінансових планів комунальних підприємств охорони здоров’я за ІІ квартал, прийняли рішення про забезпечення безоплатним одноразовим харчуванням учнів у закладах  загальної середньої освіти району.

Обранці внесли зміни до показників районного бюджету на поточний рік, якими зокрема передбачено придбання обладнання відеоендоскопії для КП «Пирятинська центральна районна лікарня» на суму 1 300 000 грн., забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет, виплати коштів на заробітну плату сільським медичним працівникам, оновлення матеріально-технічної бази загальноосвітніх закладів тощо.

Також  затверджено нові редакції Положення про районний організаційно-методичний центр клубних закладів і його штатний розпис та Положення про літературно - мистецьку премію імені Дмитра Луценка "Осіннє золото", надано згоду на безоплатну передачу друкованої продукції Національної академії педагогічних наук  України, затверджено технічну документацію  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої  в оренду ТОВ "Агротехніка".

Крім того, обранці передали житловий будинок квартирного типу у с.Сасинівка на баланс сільської ради, затвердили розпорядження голови  та в.о. голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

Наостанок депутати ухвалили Звернення щодо збереження земель Пирятинщини, що знаходяться в руслі річки Гнилогуз та прибережної  території між селами Прихідьки і Дейманівка як природної  та культурної спадщини України, прийняли рішення про заборону роботи гральних закладів на території Пирятинського району.

У роботі сесії взяли участь 25 депутатів.

« повернутися до списку новин