Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Надання соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям на період карантину

Переглядів: 41

Органами соціального захисту населення області продовжується прийом документів на призначення допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям.

Протягом травня 2020 року за призначенням допомоги звернулись 2974 фізичні особи-підприємці. Допомогу призначено 2692 сім’ям.

01 червня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №432, якою розширено коло осіб, які мають право на призначення допомоги на дітей, зокрема, це стосується фізичних осіб-підприємців, які зареєструвалися у січні-березні 2020 р., або отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Допомога на дітей фізичним особам-підприємцям зазначених категорій у разі їх звернення за призначенням допомоги у травні-червні 2020 р. призначається та виплачується, починаючи з травня 2020 року.

При цьому зазначеними категоріями фізичних осіб-підприємців не подається довідка з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7).

У зв’язку з прийнятими змінами форма заяви на призначення допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям викладена в новій редакції (додається).

Подати заяву на призначення допомоги можливо у 4 способи, а саме:

  1. через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/ або через Єдиний портал державних послуг «Дія»;

  2. через Центри надання адміністративних послуг, об’єднані територіальні громади, сільські (селищні) ради;

  3. залишити в дистанційних скриньках управлінь соціального захисту населення;

  4. направити поштою.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

« повернутися до списку новин