Пирятинська районна рада

На зборах Асоціації

Переглядів: 90

Сьогодні, 26 листопада, у Полтаві відбулися збори Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», у яких взяли участь голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк та його заступник Олексій Гусак.

У ході зібрання обговорювали проблеми формування бюджету 2020 року, зокрема принцип розподілу дотації вирівнювання між районами, а також фінансування у наступному році місцевих програм.

Невтішна інформація надійшла від голови обласної ради про те, що нові амбулаторії загальної практики сімейної медицини, які мали бути зданими до кінця поточного року (у тому числі і в селах Березова Рудка та Велика Круча), залишилися без фінансування із державного бюджету. І тому є велика вірогідність, що ці об’єкти перейдуть у довгобуди. Їх готовність на сьогодні у середньому по Полтавській області становить 40-60%.

При обговоренні питання стану автомобільних доріг місцевого значення та перспективи їх ремонту висловилися про злочинну халатність Департаменту облдержадміністрації, який відповідає за даний напрямок. Прийнято рішення звернутися  до силових структур  щодо притягнення до відповідальності винних посадовців.

Також обговорювали позицію громад районів щодо продажу землі сільськогосподарського призначення і рекомендовано винести це питання на розгляд сесії обласної ради.« повернутися до списку новин