Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Відбулася сорок восьма сесія районної ради

Переглядів: 77

4 червня відбулося пленарне засідання сорок восьмої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Віталій Бабак та Андрій Сімонов, голова райдержадміністрації Анатолій Зайцев, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.

Розпочали із невтішної статистики – через запровадження карантину і введення податкових канікул, районний бюджет недовиконаний більш ніж на мільйон гривень, аби виплатити людям заробітну плату, взято позику з єдиного казначейського рахунку. Зважаючи на проблемну ситуацію, Сергій Пазюк звернувся до сільгосптоваровиробників аби вони по можливості у червні сплатили свої фінансові зобов’язання.   

Далі депутати сформували порядок денний і перейшли до його розгляду. Враховуючи останні події навколо первинної медичної ланки району, питання затвердження звіту про виконання фінансового плану КП "Пирятинський  центр первинної медико-санітарної допомоги" за I квартал 2020 року викликало жваве обговорення. Через величезну  кадрову проблему та перехід лікарів на приватну діяльність, підприємство втрачає значний фінансовий ресурс. Тому до утримання сільських медичних закладів долучаються  районна та сільські ради. Врешті-решт після дискусії фінансовий документ було затверджено.

             Депутати затвердили звіт про виконання фінансового плану КП "Пирятинська центральна районна лікарня " за І квартал 2020 року, внесли зміни у фінансовий план на поточний рік та до показників районного бюджету. Також затверджено Положення по попередньому розгляду матеріалів для надання разової благодійної грошової допомоги хворим громадянам району та учасникам антитерористичної операції, одноразової допомоги для вирішення соціально-побутових проблем членам сімей учасників бойових дій, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, внесено зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування у районі на 2020 рік.

Депутати ухвалили порядок організації заходів з відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, продовжили договори безоплатного користування на майно спільної власності територіальних громад району, надали дозвіл на передачу в оренду майнового комплексу, розташованого за адресою: м. Пирятин, вул. Ярмаркова, 43, підтримали клопотання щодо нагородження Почесною Грамотою, Грамотою Полтавської обласної ради та Грамотою Міністерства соціальної політики України тощо.

Наостанок депутати ухвалили Звернення щодо відновлення роботи судово-медичної  експертизи у районі та недопущення закриття центральної районної аптеки № 85 у Пирятині, яка проводить пільговий відпуск ліків. Наші депутати обласної ради зауважили, що збереження центральної районної аптеки особисто відстоюватимуть на обласному рівні.

У роботі сесії взяли участь 20 депутатів.

« повернутися до списку новин