Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

На черговому засіданні науково-технічної ради

Переглядів: 100

На черговому засіданні науково-технічної ради НПП «Пирятинський», що відбулося 17 серпня 2020 року, в екокласі на території Лісопарку «Острів Масальський», панувала ділова, конструктивна атмосфера. Бо розглядались актуальні питання, що турбують не тільки природоохоронців, а й громадських активістів Пирятинщини, пересічних громадян.

З оцінкою гідрологічної ситуації, що склалася на річці Удай в межах ландшафтного заказника місцевого значення «Лісопарк «Острів Масальський»», ознайомив присутніх кандидат географічних наук, завідувач лабораторії оцінки та управління ризиками затоплень відділу системних гідрометеорологічних досліджень Українського гідрометеорологічного інституту, науковий співробітник НПП «Пирятинський» Костянтин Данько. В ході дискусії гідролог надав фахові пояснення на запитання, що стосувалися доцільності чи недоцільності розчистки русла річки Удай в межах острова Масальський.
Про дослідження території НПП «Пирятинський» на наявність несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ доповіла молодший науковий співробітник Тетяна Безпала. З 72 виявлених сміттєзвалищ, в межах Смарагдового об’єкту «НПП «Пирятинський»» розміщені 16, що займають площу 1,0467 га, і є одним з найбільш вагомих факторів забруднення навколишнього природного середовища, що загрожує різним типам оселищ, а отже, знищенню існування біотичного та ландшафтного різноманіття.
Про підсумки екологічної експедиції 2020 року доповів кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та зоології Київського національного університету ім. Т. Шевченка, провідний науковий співробітник НПП «Пирятинський», керівник експедиції Анатолій Подобайло.
Про стан надходження коштів від надання платних послуг у 2020 році доповіла начальник фінансово-економічного відділу, головний бухгалтер Світлана Мудренко.
Про роботу літньої екологічної школи доповіла начальник відділу рекреації та еколого-освітньої роботи НПП «Пирятинський» Олена Проскурня.

« повернутися до списку новин