Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

Відбулося засідання профільної комісії

Переглядів: 73

5 листопада відбулося засідання постійної комісії Пирятинської  районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, у якому взяли участь голова районної ради Сергій Пазюк та його заступник Олексій Гусак.

У ході зібрання депутати розглянули листи територіального центру соціального обслуговування щодо поселення одиноких жителів району до відділення  стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у с.Вишневе.

Олексій Гусак повідомив, що стаціонарне відділення утримується за рахунок районного бюджету і розраховане на 30 місць, на даний час там проживає 23 особи. Вартість перебування однієї людини у рік обходиться у 110 тисяч гривень. На сьогодні в області є стаціонарні заклади, які фінансуються із державного та обласного бюджетів і заповнені не повністю, тому потрібно пропонувати нашим жителям поселятися туди.

У результаті обговорення чотирьох заяв жителів Пирятинщини, депутати надали дозвіл на поселення трьох осіб, які перебувають у складному життєвому становищі. Щодо четвертого громадянина, члени комісії рекомендували повернути документи на доопрацювання та направити на повторний медичний огляд.

Наостанок депутати узгодили ще декілька питань організаційного характеру.

 

                                                                   Пирятинська районна рада

« повернутися до списку новин