Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

У Каплинцях обговорювали долю ФАПів

Переглядів: 81

Питання медичної допомоги у районі вже давно обговорюється жителями Пирятинщини. Через кадрову незабезпеченість та перехід лікарів на приватну практику постали чималі виклики по утриманню КП «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги», зокрема сільських медичних закладів. Уже сьогодні не вистачає коштів на заробітну плату медичних працівників первинної ланки. Комунальне підприємство звернулося за допомогою до районної ради та сільських громад.

24 січня у Каплинцівській сільській раді відбулося зібрання за участю  депутатів сільської ради, виконавчого комітету, керівників місцевих сільгосппідприємств, голови районної ради Сергія Пазюка та директора КП «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірини Дядькової. Сьогодні Каплинцівську громаду хвилює доля її ФАПів, яких на території два – в Усівці і Каплинцях, чи не залишаться вони без медичних працівників.

Сергій Пазюк повідомив, що аби не позбавити людей отримувати медичну допомогу на місцях та зберегти сільські медичні заклади вже найближчої сесії районної ради планується виділення з районного бюджету близько 800 000 гривень на заробітну плату працівникам галузі на І півріччя.

У результаті обговорення, представники громади із розумінням поставилися до серйозних викликів первинної ланки і висловили готовність фінансово долучитися коштами із сільського бюджету, а також сільгосппідприємств.

« повернутися до списку новин