Пирятинська районна рада

Прийнято районний бюджет на 2020 рік

Переглядів: 132

23 грудня відбулося пленарне засідання сорок  п’ятої позачергової сесії Пирятинської районної ради, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Олександр Гаркавенко, голова райдержадміністрації Олег Куча, сільські голови,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій, причетні до розгляду питань порядку денного, представники засобів масової інформації.
          Першочергово депутати ухвалили Програму економічного і соціального розвитку Пирятинського району на 2020 рік. Далі затвердили наступні районні програми: «Всебічний захист соціально-економічних прав  ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів, осіб з інвалідністю та учасників антитерористичної операції»; розвитку  та  підтримки  комунального підприємства "Пирятинська  центральна районна  лікарня" районної  ради; "Соціальна реабілітація дітей з інвалідністю"; підтримки та розвитку комунального підприємства "Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги" районної ради; "Надання соціальних послуг особам, що перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги"; сприяння культурно-мистецькому розвитку дітей Пирятинського району; "Сучасна поліція - безпечний район" на 2020 – 2021 роки. Також затверджені календарні плани заходів служби у справах дітей райдержадміністрації;  соціальної підтримки сімей, дітей та молоді; спортивно-масових заходів, змагань та навчально-тренувальних зборів, молодіжного напрямку відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; спортивно-масових заходів, змагань та навчально-тренувальних зборів Місцевого осередку ГО "ВФСТ "Колос", внесено зміни до діючих програм і показників районного бюджету на поточний рік.

 Обранці ухвалили зміни до фінансового плану комунального підприємства "Пирятинська центральна районна лікарня" на 2019 рік та фінансовий план медичного закладу на наступний рік.
          Ключовим питанням порядку денного стало  затвердження районного бюджету на 2020 рік. Представляючи основний фінансовий документ району, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Безушко, зокрема зазначила, що під час реалізації бюджетної політики на місцевому рівні передбачено здійснення подальших кроків в напрямі проведення реформи місцевого самоврядування, децентралізації управління бюджетними коштами та підвищення рівня самостійності органів місцевого самоврядування. Прогнозний показник надходжень до загального та спеціального фондів районного бюджету на 2020 рік визначено в сумі 76 431,6 тис. грн., в тому числі: загальний фонд – 75 287,1 тис. грн.; спеціальний фонд –  1 144,5 тис. грн. Прогноз доходів загального фонду районного бюджету (без урахування трансфертів)  на 2020 рік обраховано в сумі 39 492,0 тис. грн. Основним джерелом надходжень загального фонду є податок на доходи фізичних осіб, прогнозні показники якого на 2020 рік становлять 39 341,7 тис. грн.  Головним  фактором, що вплинув на прогноз податку, є  підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2020 року до 4 723 грн. Тому  фонд оплати праці  являється основним макропоказником для розрахунку прогнозних надходжень податку на доходи фізичних осіб. Зростання податку у 2020 році  прогнозується на 106% до уточненого планового показника 2019 року (детально можна буде ознайомитися на сайті районної ради у рубриці «Рішення сесії»).у
         Крім того, депутати надали дозвіл КП "Пирятинська центральна районна лікарня" на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району для проведення приватної медичної діяльності, затвердили план роботи районної ради на 2020 рік, підтримали клопотання щодо нагородження Почесною грамотою Полтавської обласної ради Сергія Плетіня, голову місцевого осередку ГО ВФСТ «Колос»  та затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті у міжсесійний період.

 

 
« повернутися до списку новин