Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

На Пирятинщині побувала іноземна делегація

Переглядів: 90

У рамках другого спільного українсько-оманського бізнес-форуму, 10 жовтня у Пирятинській районній раді відбувся офіційний прийом делегації із Султанату Оман.  Гості із Оману виявили зацікавленість у співробітництві в таких сферах, як: аграрний сектор (корм для тварин), олія, борошно та інше; продукти харчування (фрукти, овочі, масло, яйця, м'ясо, заморожена продукція); туристичний бізнес; сталеварна промисловість; виготовлення та пакування питної води; ручна робота з металу, міді, алюмінію; деревообробна галузь.

         Учасників зустрічі привітали голова районної ради Сергій Пазюк, його заступник Олексій Гусак, голова райдержадміністрації Олег Куча та заступник міського голови Ігор Шикеринець.

Слід відзначити, що в України та Султанату Оман є великий потенціал для розвитку взаємовигідних  економічних зв’язків. Зокрема, враховуючи кліматичні умові країн, для оманських бізнесменів може бути дуже цікавим імпорт з України широкого асортименту високоякісних продуктів харчування. Теоретично, Україна спроможна майже повністю забезпечити потреби Султанату  Оман  у продовольстві . Це зерно, олія, молочні вироби, м'ясо птиці, яйця, мед, різноманітні фрукти, овочі, ягоди – як свіжі так і консервовані, заморожені, а також кондитерські вироби, тощо… Україна також може запропонувати промислову продукцію – фармацевтичну,  метали, енергетичне обладнання для оманської нафтогазової промисловості, взяти участь у створенні інфраструктурних проектів в Омані.

Завершилася зустріч підписанням Меморандуму про співробітництво між Пирятинською районною радою та Торгово-Промисловою Палатою Оману регіону Аль-Бурамі.

Довідка:

Султанат Оман – Столиця -  м. Маскат. Розташований на південному сході Аравійського півострова. Чисельність населення - 3,355 млн. осіб (2016 р.), 137-е місце у світі. Основу населення Оману складають корінні мешканці, інші – вихідці з країн Азії, арабських держав та Африки.

Природні ресурси: нафта, природний газ, мідь, гіпс та деякі види мармуру.

Офіційна релігія: іслам.

Державна мова – арабська, використовується англійська.

Населення за межею бідностівідсутнє!

Ключовими компонентами стратегії диверсифікації Оману є розвиток туристичної та газової сфер.

Структура експорту: нафтопродукти, текстиль, риба, метали, реекспорт.

Структура імпорту: машини, транспортне обладнання, промислові товари, продукти харчування, сільськогосподарські тварини, мастильні матеріали.

« повернутися до списку новин