Пирятинська районна рада

На Пирятинщині відзначили День захисника України

Переглядів: 179

11 жовтня у Пирятині, з нагоди Дня захисника України, який відзначається у день святої Покрови Пресвятої Богородиці  14 жовтня, відбулися урочистості.

Розпочався захід хвилиною мовчання за захисниками України, які у всі часи захищали рідну землю і віддали своє життя.

Зі словами привітань до присутніх звернулися виконуючий обов’язки голови районної ради Олексій Гусак, голова  райдержадміністрації Олег Куча, секретар міської ради Тетяна Чайка, районний військовий комісар Олександр Грицун, командир військової частини А1499 Анатолій Блажко та координатор Центру допомоги учасникам АТО Сергій Ящук.

За досягнуті успіхи у бойовій підготовці, особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави та з нагоди Дня захисника України, військовослужбовців та учасників антитерористичної операції нагороджено грамотами та відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції».

            Захід супроводжувався пісенними вітаннями і танцювальними композиціями.

У фойє культурно-громадського центру було представлено виставку виробів із металу, що власноруч виготовив Герой України (посмертно) Андрій  Конопльов, книжкову виставку під назвою «Козацькому роду нема переводу», а також тематичні дитячі малюнки.« повернутися до списку новин