Пирятинська районна рада

Відбулося засідання профільної комісії

Переглядів: 126

5 серпня  відбулося засідання постійної комісії Пирятинської  районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, яке провів заступник голови комісії Олег Тристан. У зібранні взяв участь голова районної ради Сергій Пазюк.

У ході засідання депутати розглянули лист територіального центру соціального обслуговування щодо поселення жительки с. Вікторія до відділення  стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Оскільки жінка є одинокою і перебуває у складному життєвому становищі, члени комісії надали дозвіл на її поселення.

Далі депутати погодили виділення додаткових коштів  у сумі 9889,18 грн., за умови перевиконання районного бюджету, на проведення періодичного профілактичного огляду працівників сільської місцевості територіального центру соціального обслуговування.

Наостанок депутати погодили склад комісії для комплексного обстеження умов проживання та перебування осіб, що проживають у стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району.


Пирятинська районна рада« повернутися до списку новин