Пирятинська районна рада
Пирятинський район, Полтавська область

На часі вирішення проблем Новомартиновицької амбулаторії

Переглядів: 92

26 вересня у Новомартиновицькій амбулаторії загальної практики сімейної медицини відбулася нарада за участю голови Пирятинської районної ради Сергія Пазюка, директора  КП «Пирятинський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ірини Дядькової, сільського голови Михайла Мельниченка, депутатів Давидівської сільської ради та медичного персоналу.

Місцева амбулаторія – одна з найбільших на Пирятинщині, сімейний лікар обслуговує 8 сіл району у межах трьох сільських рад. Однією із болючих проблем закладу є відсутність аптечного пункту. У селі проживає близько 900 жителів, тут найбільше на Полтавщині людей пільгової категорії. Приміщення установи має достатню площу аби облаштувати аптеку, однак приватні підприємці говорять про невигідне її утримання. 

У результаті перемовин, вдалося досягти домовленостей з одним із підприємців району на облаштування аптечного пункту у приміщенні амбулаторії, тож сподіваємося, що вже найближчим часом новомартиновичани зможуть купувати ліки у селі.

Далі депутати порушили питання кадрового забезпечення – нині санітарний працівник перебуває на тривалому лікарняному і медичним сестрам доводиться виконувати його обов’язки, що суперечить санітарним нормам. Ірина Дядькова пообіцяла вирішити питання із тимчасовою заміною.

Ще однією проблемою закладу є відсутність твердого палива, адже зовсім скоро початок опалювального сезону. Сергій Пазюк зауважив, що про дану проблему районній раді відомо і вже найближчої сесії питання можна буде вирішити за умови перевиконання районного бюджету.

« повернутися до списку новин